top of page
IMAGE 2022-06-28 17_20_36edited.jpg

Наша історія

Вітаємо, ми з України!

 

Група однодумців створила компанію Люкспромгаз у 2014 році.

Так ми розпочали бізнес з продажу пального через власну мережу Автозаправних станцій, постійно вдосконалюючись, пропонуючи клієнтам пальне та послуги з сервісу найвищої якості. 

 

Наш шлях починався з декількох невеличких АЗС, ми наполегливо працювали, і на теперішній час компанія налічує понад 40 АЗС та 300 кваліфікованих працівників в різних куточках України, які допоможуть Вам вирішити всі Ваші проблеми в подорожі: заправити авто якісним пальним, відпочити та посмакувати запашною кавою чи смачно перекусити, придбати необхідні дрібниці в дорогу. Наша пристрасть до вдосконалення надихала нас з самого початку і продовжує рухати нас вперед і сьогодні. 

 

З початком війни в Україні ми продовжуємо забезпечувати пальним наших клієнтів попри труднощі та дефіцит ресурсу. Ми  допомагаємо Збройним Силам України, волонтерам, заправляючи транспорт безплатно, – це наш внесок в Перемогу України. Серед наших клієнтів підприємства громадського транспорту, екстрені медичні допомоги, комунальний транспорт.

 

З вірою в краще майбутнє та Перемогу.

Слава Україні!

Про нас: About

ЦІКАВІ ЦИФРИ

47

Кількість АЗС

Наша мережа налічує 47 АЗС на яких ви маєте можливість заправити авто якісним пальним, придбати необхідні речі в дорогу та підкріпитися смачним хотдогом та кавою.

300

Кількість працівників

Понад триста висококваліфікованих працівників працюють щодня задля забезпечення наших клієнтів цілодобовим та високоякісним сервісом на наших АЗС.

500 000 

Щомісячний клієнтообіг

Кожного місяця більш ніж 500 000 клієнтів відвідують наші станції та надають перевагу нашому високоякісному та доступному в ціні пальному. Кожен другий клієнт повертається на наше АЗС знову.

Про нас: Infographics
bottom of page